Колтунова Ольга

За фахом психолог. Працюю з дітьми з 2007 року. Маю досвід роботи в різних освітніх закладах – школах, садках, центрах допомоги. Останні 3 роки працюю в альтернативній освіті з 1-4 класом.

Люблю працювати з дітьми – проводити творчі заняття, для мене важливо дотримуватися інтересів дитини, допомогти дітям здійснити власні цілі та мрії.

Я мама двох дівчаток. Люблю вчитися. Вірю у принципи свободи та демократії та вважаю це тій цінністю, заради якої варто працювати саме в альтернативній освіті.

 

Зоя Вальдман

Вальдман Зоя. Имею два высших образования – техническое (инженер по автоматизации технологических процессов) и педагогическое (биолог, преподаватель биологии). Биология для меня не только предмет, который я преподаю, но и хобби, мой самый давний и  большой интерес в жизни.
С детьми работаю 4 года, из них год в частном детском саду, год в лицее и 2 года в альтернативной демократической школе. Кроме этого у меня своих трое детей, которые  учатся в альтернативной школе.
А мой жизненный принцип отлично описал Альберт Швейцер, нобелевский лауреат в области мира: “Я есть жизнь, которая живет среди жизней, которые хотят жить.”

 

 

Святослав Вікторенко

Маю освіту молодшого спеціаліста за напрямком «Архітектура», бакалавр «психологія» та магістр «Педагогіка». Шлях від архітектора у психологи-педагоги ішов поступово, але абсолютно усвідомлено) Вважаю найціннішою річчю-ділитися знаннями з іншими.

Захоплений демократичною освітою, оскільки вона для мене дуже близька за своїм духом та ціллю. Обожнюю спорт, це мій особистий спосіб рости над собою, піднімати свої стандарти та посягати нове.

Більше трьох років в альтернативній освіті.

Тренер зі швидкочитання та розвитку пам’яті більше 6 років і точно знаю, як допомогти реалізувати свої мрії та потенціал.